Żaluzje Wrocław

Żaluzje mogą być świetnym elementem wystroju mieszkania, dekoracją okna, a także doskonałą ochroną przed promieniami słonecznymi. Na pewno znasz dyskomfort wynikający ze światła padającego na monitor czy wynikającego z obserwowania spojrzeń przechodniów z ulicy. Jeśli chcesz zagwarantować sobie poczucie prywatności, ochronić się przed nadmiarem światła i nadać ozdobić okna, wybierz żaluzje! To doskonałe rozwiązanie, które w ostatnich latach wraca do łask i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nasze żaluzje to gwarancja najwyższej jakości i trwałości, a przy tym rozwiązanie zapewniające nowy charakter wnętrzu Twojego mieszkania! Do wyboru masz żaluzje wykonane z różnych materiałów, dlatego wierzymy, że w naszej ofercie znajdzie się model dla Ciebie.

Wymierzymy żaluzje za Ciebie!

Z nami nie musisz martwić się o to, czy wybierzesz odpowiedni rozmiar żaluzji – pomiar wykonamy w dogodnych dla Ciebie godzinach, także wieczornych. Dojeżdżamy do klienta bezpłatnie na terenie Wrocławia i okolic. Możemy również wykonać żaluzje na wymiar w przypadku niestandardowego okna. Możesz nam zlecić nie tylko pomiar, ale także wykonanie montażu – do Ciebie należy tylko wybór odpowiedniego modelu. Jeśli potrzebujesz rady, również tu możemy Ci pomóc – przedstaw nam swoje oczekiwania, a my pomożemy Tobie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego wnętrza.


Szeroki wybór żaluzji aluminiowych

Żaluzje aluminiowe to najczęściej wybierane rozwiązanie, a przy tym bardzo charakterystyczne – to absolutna klasyka w branży osłon. Są wykonane z wysokiej jakości aluminium i zachowują efektowny wygląd przez długie lata. Chronią także przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia, a przy tym idealnie nadają się do pomieszczeń, w których jest bardzo wilgotno, na przykład w łazience. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych, ale także w przestrzeniach komercyjnych, a szczególnie chętnie stosuje się je w biurach. W naszej ofercie są dostępne żaluzje w wymiarach 25 mm i 50 mm. 25 mm to rozmiar odpowiedni dla mniejszych okien, natomiast 50 mm świetnie się sprawdzi w przypadku okien o większych rozmiarach.

Skorzystaj z naszych żaluzji drewnianych


Drewno pasuje do każdego wnętrza – zarówno w formie mebli, jak i dodatków, jakim bez wątpienia są żaluzje. Drewniane żaluzje to stylowe rozwiązanie, które sprawdzi się w pomieszczeniach o różnym wystroju – zarówno tych minimalistycznych, jak i bardziej klasycznych w wyrazie. Żaluzje drewniane są ekologiczne, a przy tym bardzo estetyczne, do wyboru mamy różnorodne rodzaje żaluzji drewnianych, w tym wykonane z prawdziwego bambusa. Żaluzje drewniane, podobnie jak aluminiowe, świetnie zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem. Do wyboru mają Państwo żaluzje o wymiarach 25 mm i 50 mm

Sprawdź modele naszych żaluzji pionowych

Żaluzje pionowe (verticale) to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla dużych okien, w tym dla wielkopowierzchniowych przeszkleń. Są zbudowane z szerszych lameli, a na dole posiadają specjalną listwę obciążeniową, która sprawia, że osłona idealnie się układa. Można je montować również na suficie, w ten sposób wydzielając przestrzenie użytkowe. Żaluzje pionowe reguluje się ręcznie bądź w przypadku modeli o napędzie elektrycznym przy pomocy pilota. Wykonane są z różnych materiałów i w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdą się żaluzje dla Państwa.

A może warto wybrać spośród naszych żaluzji fasadowych?

Żaluzje fasadowe są rozwiązaniem szczególnie chętnie stosowanym w nowym budownictwie, również we Wrocławiu. Montuje się je po zewnętrznej stronie okna, podobnie jak rolety zewnętrzne. Wykonane są z aluminium, dzięki czemu cechują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Ich zaletą jest to, że umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia o dowolnej porze dnia dzięki pełnej regulacji lameli. Wpływają również na zmniejszenie nagrzewania pomieszczenia, dzięki czemu latem zmniejsza się wykorzystanie klimatyzacji.