Rolety Wrocław

Potrzebujesz unikalnych rolet? Chcesz chronić się przed nadmiarem światła, a jednocześnie uniemożliwić obcym zaglądanie do wnętrza Twojego mieszkania? Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem rolet okiennych – nasze rolety zachowują trwałość i efektowny wygląd przez lata, a jednocześnie doskonale chronią przed promieniami słonecznymi. Wybierając nasze produkty zapewniasz sobie osłony najwyższej jakości, które będą Ci służyć przez długi czas! Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że możemy Ci pomóc wybrać rozwiązania idealne do Twojego domu.

Nie musisz sam mierzyć okien do rolet – zamów pomiar u nas!

Jeśli nie wiesz, jak poprawnie zmierzyć okna i dostosować wymiary do rolet, nie martw się – zajmujemy się także ich pomiarami! Dojeżdżamy do klienta na terenie miasta Wrocław i okolic całkowicie bezpłatnie, oferując usługę także w późnych godzinach, dzięki czemu nie musisz brać wolnego, by zamówić pomiar.

Oferujemy również montaż rolet na terenie Wrocławia - do Ciebie więc należy tylko wybór tych, które będą najbardziej pasować do Twojego mieszkania lub domu. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania usług i krótki czas realizacji, a także kompleksowe doradztwo podczas wyboru.


Szeroki wybór rolet materiałowych

Rolety materiałowe to najczęściej wybierane osłony, ponieważ nie tylko chronią przed światłem, ale także pełnią funkcję osłony. Są najchętniej wybieraną alternatywą dla firanek – odpowiednio dobrane wzbogacają pomieszczenie i dodają mu charakteru. Oferujemy szeroki wybór kolorów i wzorów, dzięki czemu możesz doskonale dopasować rolety do wnętrza! Stosowane przez nas materiały w zdecydowanej większości odbijają także promienie słoneczne, co pozwala na uzyskanie większego zaciemnienia pomieszczenia i chroni przed promieniowaniem UV. Ich ceny są zróżnicowane, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz rolety odpowiednie do Twojego wnętrza i dla Twojego portfela.

Oferujemy:

  • rolety materiałowe w kasecie – to najchętniej wybierane przez naszych klientów rolety wewnętrzne. Materiał jest ukryty w charakterystycznej kasecie.
  • rolety materiałowe wolnowiszące - w takich roletach materiał znajduje się na widocznej rolce.
  • rolety materiałowe dzień i noc - to absolutny hit wśród rolet! Składają się z pasów, które przepuszczają lub nie przepuszczają promieni słonecznych, dzięki czemu można łatwo je dostosować do warunków panujących na zewnątrz.
  • rolety materiałowe do okien dachowych - montowane są przy oknach dachowych, ale ich mechanizm jest unikalny - dzięki niemu roleta przylega do powierzchni okna także w pozycji pochyłej.

Różne modele rolet rzymskich


Rolety rzymskie są świetną alternatywą dla zasłon i firanek ze względu na ich ponadczasowy charakter i szeroki wybór modeli i wzorów. Ich budowa jest prosta, ale taki wybór osłon pozwala na uzyskanie wyjątkowej dekoracji dla okna. Dostępne są różne wzory fal, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej odpowiedni model. Sprzedajemy rolety oparte na tkaninach transparentnych i na tkaninach zaciemniających (blackout). Roletę można łatwo dopasować dzięki różnorodnym systemom montażu, w tym bezinwazyjnych, które nie ingerują w ścianę. Rolety rzymskie można z powodzeniem prać w domowych warunkach, co jest ich ogromną zaletą.

Wybierz typ kaset i montażu rolet zewnętrznych

Oferujemy również rolety zewnętrzne, które mogą zabezpieczyć zarówno okna, jak i drzwi. Pełnią funkcję antywłamaniową, ale chronią też pomieszczenie przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzaniem wnętrza. W sezonie zimowym rolety zewnętrzne chronią z kolei przed wychładzaniem mieszkania, co ma wpływ na koszty ogrzewania. Funkcję izolacji termicznej nasze rolety zewnętrzne zawdzięczają wypełnieniu profili specjalnym rdzeniem poliuretanowym. Rolety zewnętrzne doskonale chronią także prywatność. Nasze rolety można zamontować na elewacji lub wewnątrz wnęki okiennej. Opcjonalnym, ale chętnie stosowanym rozwiązaniem jest zamontowanie dodatkowo moskitiery, by chronić się przed nadmiarem owadów, co szczególnie doskwiera nam w sezonie letnim. Nasze rolety zewnętrzne możesz polakierować na dowolny kolor z palety RAL.

W naszej ofercie są:

  • rolety zewnętrzne ręczne – steruje się nimi ręcznie, przy pomocy paska, linki lub korby. To najprostsze rozwiązanie, wybierane przez wielu naszych klientów.
  • rolety zewnętrzne elektryczne – to bardziej nowoczesne rozwiązanie. Steruje się nimi przy pomocy pilota lub przełącznika ściennego, a modele o najwyższej jakości są sterowane z poziomu smartfona.
  • rolety zewnętrzne do okien dachowych – okna dachowe również można zasłonić roletami zewnętrznymi. Ich montaż jest trudniejszy, dlatego chętnie się go podejmiemy.

Rolety to świetna alternatywa wobec firan

Rolety doskonale sprawdzą się we wnętrzach o różnym charakterze, w szczególności w tych o nowoczesnym wyrazie, choć wiele modeli rolet rzymskich będzie się świetnie prezentować w klasycznych mieszkaniach. Wybierając rolety zyskujesz przede wszystkim ogromną funkcjonalność – dostępne w sprzedaży modele rolet pozwalają na doskonałą ochronę przed promieniowaniem, a przy tym wyglądają efektownie. Są łatwe w czyszczeniu i zachowują trwałość przez długie lata. Można je zainstalować na różnych typach okien, w tym na oknach dachowych, których nie da się zasłonić firanką. Właśnie dlatego coraz więcej klientów decyduje się na wybór rolet zamiast firan. Jeśli chcesz skorzystać z ich funkcjonalności, zobacz nasze produkty i wybierz rolety idealne dla siebie!