Refleksole Wrocław

Refleksole to swego rodzaju rolety, które mogą zasłonić również duże okna i przeszklenia. Doskonale odbijają promienie słoneczne i zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia. Zawdzięczają to zastosowaniu tkanin z włókien poliestrowych, pokrytych PCV, które tworzą swego rodzaju optyczną barierę dla światła słonecznego. Zapewniają też dobrą widoczność na zewnątrz. Świetnie nadają się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i biurowców i lokali komercyjnych. Można nimi także zabudować taras czy przestrzeń balkonową. Nasze konstrukcje są wykonane z ekstrudowanego aluminium, cechującego się wysoką wytrzymałością. Tkanina wykonana jest z włókien poliestrowych pokrywanych PVC.

Nie musisz mierzyć sam refleksoli - zamów u nas pomiar!

Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar refleksoli będzie odpowiedni dla Twoich okien lub przeszkleń, możesz zamówić u nas wykonanie pomiaru. Przyjedziemy do Ciebie bezpłatnie w granicach Wrocławia i okolic, wykonamy pomiary i pomożemy Tobie wybrać odpowiednie refleksole. Z naszą pomocą nie musisz też przejmować się montażem – zajmiemy się także poprawną, funkcjonalną i bezpieczną instalacją refleksoli na miejscu.


Sprawdź modele naszych refleksol ręcznych

W naszej ofercie znajdziesz między innymi rolety ręczne, które nie wymagają podłączenia do prądu. Steruje się nimi ręcznie przy pomocy paska, linki lub korby

Szeroki wybór refleksol elektrycznych


Jeśli chcesz wybrać rozwiązanie, które nie będzie wymagało od Ciebie żadnego ruchu, wybierz refleksole elektryczne. Mogą być sterowane przy pomocy przełącznika lub z poziomu smartfona czy komputera. Ciekawą opcją naszych silników jest cichy start i ciche zamknięcie, dzięki czemu urządzenia nie irytują hałasem. Można regulować prędkość podnoszenia i opuszczania pancerza, a dodatkową funkcją jest detekcja oblodzenia i przeszkód. Pozycje krańcowe są automatyczne.

Skorzystaj z naszej oferty refleksol zewnętrznych

Modele zewnętrzne są przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku. Z ich pomocą doskonale zabezpieczysz się przed nadmiarem światła wpadającego do pomieszczeń, co wpłynie także na ich temperaturę. Są gustowną osłoną zewnętrzną, pozytywnie wpływającą na charakter budynku.

A może refleksole wewnętrzne?

Modele wewnętrzne można instalować w budynkach. Mają podobne przeznaczenie co rolety, służą jednak do pokrywania przeszkleń i dużych okien, a także pełnią funkcję naturalnej klimatyzacji. Znacznie redukują koszt użycia klimatyzacji latem.

Czy warto instalować refleksole?

Refleksole zmniejszają nasłonecznienie pomieszczeń, dzięki czemu spada temperatura we wnętrzu, co redukuje koszty eksploatacji klimatyzacji. Jest to jednocześnie stylowa i nowoczesna osłona, która pozytywnie wpływa na wygląd budynku z zewnątrz. Są większych rozmiarów niż standardowe rolety i doskonale nadają się do dużych okien i przeszkleń. Nasze refleksole możesz polakierować dowolnym kolorem z palety RAL. Dają możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.