Moskitiery Wrocław

Chcesz zapewnić sobie funkcjonalną ochronę przed owadami? Latem doskwiera Ci zaduch, a nie chcesz otwierać okna, by nie zapraszać do wnętrza komarów i much? Masz już dość biegania z packą po domu? Wybierz nasze moskitiery we Wrocławiu! Oferujemy moskitiery z włókna szklanego, stanowiące doskonałe rozwiązanie na uporczywy problem z owadami w sezonie wiosenno-letnim. Dzięki nim możesz mieć otwarte okno, jednocześnie nie zapraszając do domu niepożądanych gości! W ten sposób ochronisz się przed muchami, komarami czy osami, zwiększając swój komfort życia. W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje moskitier, dzięki którym zabezpieczysz zarówno drzwi, jak i okna, w tym dachowe. Możesz wybrać proste i skuteczne moskitiery ramkowe, moskitiery drzwiowe, moskitiery plisowane, moskitiery zwijane czy moskitiery do okna dachowego! Znajdują zastosowanie w każdym domu, a jednocześnie nie utrudniają widoczności – możesz swobodnie wyglądać przez okno pomimo zainstalowanej moskitiery!

Wymierzymy moskitiery za Ciebie!

Jeśli nie wiesz, jak poprawnie wymierzyć wnękę lub drzwi pod montaż moskitiery, skorzystaj z naszej oferty. Na terenie Wrocławia i okolic dojeżdżamy do klienta w celu zdjęcia wymiarów, również w godzinach wieczornych, tak by zapewnić Ci największy komfort. Taka usługa jest też bezpłatna, a zapisać się możesz przez Internet. Możemy Ci także pomóc w ich montażu. Z nami nie musisz martwić się ani pomiarami, ani montażem – wybierz najbardziej odpowiedni model i zostaw resztę nam!


Szeroki wybór moskitier ramkowych

Moskitiery ramkowe to sprawdzone rozwiązanie w walce z owadami. Montuje się je bezpośrednio do ramy okiennej. Ich profile są wykonane z aluminium, co zapewnia najwyższą trwałość. Siatka wykonana z włókna szklanego nie przepuści żadnego owada! Moskitiery ramkowe są łatwe w montażu do ramy okiennej i skuteczne – stanowią doskonałą ochronę przed muchami, komarami i osami. To najczęściej wybierane i najprostsze, a przy tym efektywne rozwiązanie.

Szukasz moskitier na drzwi? Mamy odpowiednie!


Lubisz latem spać przy otwartych drzwiach balkonowych lub tarasowych? Potrzebujesz przewiewu, a nie chcesz wpuszczać do domu owadów? Rozwiązaniem są dostępne w naszej ofercie moskitiery drzwiowe, przeznaczone zarówno do drzwi balkonowych, jak i tarasowych. Rama wykonana z aluminium zapewnia Ci trwałość nawet na kilkanaście sezonów, a nasze siatki wykonane z włókna szklanego powstrzymają owady przed wejściem do domu. Korzystanie z nich jest intuicyjne. Wykonujemy także moskitiery drzwiowe na wymiar, dlatego nawet przy niestandardowych drzwiach możesz zapewnić sobie ochronę przed owadami.

Sprawdź nasze modele moskitier przesuwnych

Moskitiery przesuwne to rozwiązanie dla drzwi balkonowych i tarasowych. Instaluje je się na specjalnej prowadnicy, dzięki której moskitierę można swobodnie przesuwać, umożliwiając sobie szybkie wyjście na zewnątrz. Rama wykonana z aluminium jest odporna na działanie warunków atmosferycznych - nie niszczy się pod wpływem wiatru czy deszczu, jest też odporna na wszelkie wygięcia. Wykonujemy moskitiery przesuwne Wrocław na wymiar, dzięki czemu sprawdzą się przy każdych wymiarach drzwi.

Zwróć uwagę na nasze moskitiery plisowane

Nasze moskitiery plisowane mogą otwierać się w różnych kierunkach, mogą też być dowolnie zablokowane. Harmonijka moskitiery może być schowana w kasecie, jeśli potrzebujesz lepszej widoczności. Instaluje je się we wnęce okiennej lub na ramie okna. Taką moskitierę możesz zainstalować w oknach, drzwiach czy na innych powierzchniach, na przykład w altanie. Możesz ją z łatwością zdemontować i umyć. Nasza moskitiera plisowana sprawdzi się na różnych wymiarach okna i drzwi, ale jeśli potrzebujesz modelu w niestandardowym rozmiarze, możesz na nas liczyć.

Masz dach? Te moskitiery nadadzą się idealnie

Jeśli masz pokój na poddaszu, a chcesz się zabezpieczyć przed owadami, nie ma prostszego rozwiązania niż moskitiera do okna dachowego. Montuje się ją na wnęce okiennej lub na powierzchni okna, a siatka moskitiery znajduje się na specjalnej prowadnicy, która umożliwia rozwijanie moskitiery niezależnie od kąta nachylenia. Wykonujemy moskitiery do okna dachowego również na wymiar, dlatego nie musisz się martwić, czy na Twoje okno znajdzie się odpowiedni model.