Markizy Wrocław

Co to jest markiza? Markiza to ochrona przeciwsłoneczna montowana na fasadzie budynku, będąc doskonałym rozwiązaniem na ciepłe dni. To swego rodzaju daszek, dający możliwość przyjemnego spędzenia czasu w cieniu. Taki system jest też unikalnym elementem małej architektury, który pozwala na uzyskanie stylowego dopełnienia wizerunku domu. Jak działa markiza? Poszycie markizy umieszczone jest w kasecie; rozwija się je ręcznie lub automatycznie. Przy pomocy takiej osłony można zapewnić zadaszenie domu, mieszkania czy nawet przestrzeni komercyjnej. Jej poszycie chroni przed promieniami słonecznymi – jest to przy tym jeden z najstarszych znanych ludzkości produktów przeciwsłonecznych. Oferujemy zróżnicowane markizy na wymiar (różne kolory, wiele wzorów) wysokiej jakości, które wpasują się zarówno w styl nowoczesny, jak i rustykalny. Niektóre z naszych modeli wyróżniają się automatyką – posiadają napęd elektryczny i umożliwiają sterowanie regulacji zacieniania automatyczne z poziomu pilota lub smartfona. Pomimo prostej konstrukcji nasze markizy zapewnią Ci przyjemnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Wymierzymy markizy za Ciebie!

Jeśli nie wiesz jak poprawnie zmierzyć okno lub drzwi balkonowe, które mają być zadaszone markizą, możesz skorzystać z naszej pomocy. Dojeżdżamy do klientów na terenie Wrocławia i okolic całkowicie bezpłatnie i wykonujemy wymiary pod stworzenie konstrukcji markizy. Usługę wykonujemy również w godzinach wieczornych, tak by nie odciągać Ciebie od codziennych obowiązków. Nasz system jest prosty w montażu, ale jeśli nie wiesz, jak zamontować markizę, możemy Ci pomóc również w tym.


Jakie moskitiery wybrać z naszej oferty we Wrocławiu? Markizy na taras

Markizy tarasowe doskonale chronią taras przed promieniami słonecznymi, tworząc wyśmienite miejsce do spotkań w gronie rodziny lub przyjaciół. Jeśli rozłożysz markizy tarasowe, zapewnisz sobie unikalną przestrzeń do spotkań czy grilla, a jeśli je złożysz, ogrzejesz przestrzeń tarasu. Markizy tarasowe to najpopularniejszy sposób zacieniania tarasu. Wybierz nasze markizy tarasowe i poszerz swój salon!

Markizy na balkon


Markizy balkonowe to świetne rozwiązanie, jeśli Twój balkon nie ma daszku, a chcesz spędzać czas na zewnątrz pomimo upału. Poszycie zwija się w kasecie, a kiedy chcesz osłonić balkon, po prostu je rozwijasz. To rewelacyjna ochrona przed słońcem!

Sprawdź modele naszych markiz poręczowych

Markizy poręczowe mają swego rodzaju ramiona, na których umieszczone jest poszycie. Ramiona dają większą swobodę montażu na balkonach lub tarasach.

Szeroki wybór markiz koszowych

Markiza koszowa jest montowana na stałe. To charakterystyczny widok, przywodzący na myśl francuskie i włoskie kawiarnie i restauracje. Najczęściej markizy koszowe instaluje się przy przestrzeniach gastronomicznych, ale można je zobaczyć również na balkonach i tarasach.

Zwróć uwagę na nasze moskitiery plisowane

Nasze moskitiery plisowane mogą otwierać się w różnych kierunkach, mogą też być dowolnie zablokowane. Harmonijka moskitiery może być schowana w kasecie, jeśli potrzebujesz lepszej widoczności. Instaluje je się we wnęce okiennej lub na ramie okna. Taką moskitierę możesz zainstalować w oknach, drzwiach czy na innych powierzchniach, na przykład w altanie. Możesz ją z łatwością zdemontować i umyć. Nasza moskitiera plisowana sprawdzi się na różnych wymiarach okna i drzwi, ale jeśli potrzebujesz modelu w niestandardowym rozmiarze, możesz na nas liczyć.

Wybierz spośród naszych markiz bocznych

Markiza boczna doskonale ochroni Cię też przed spojrzeniami osób z zewnątrz, dając większe poczucie prywatności i komfortu. Nie chroni przed upałami, ale pozwala na cieszenie się letnim słońcem. Poszycie markizy bocznej również jest umieszczone w kasecie i można je swobodnie rozwijać.

A może Markizolety?

Markizolety to unikalne połączenie markizy z roletą. Chronią pomieszczenie przed przegrzaniem zdecydowanie lepiej niż osłony wewnętrzne, a przy tym są bardzo stylowe i wyjątkowe. W ten sposób zredukujesz koszty użycia klimatyzacji i zabezpieczysz się przed wysokimi temperaturami.


Masz dach? Te markizy mogą pasować idealnie

Oferujemy także wysokiej jakości markizy dachowe. To zewnętrzna osłona przed ciepłem i słońcem, która pozwala na uzyskanie komfortowej temperatury i przyjemnego zaciemnienia pomieszczenia. Taki daszek sprawi, że na tak łatwo nagrzewającym się poddaszu będzie panować bardziej dogodna temperatura.

Dlaczego nie warto robić markiz samodzielnie?

Wiele osób wykonuje markizy samodzielnie. Takie rozwiązanie jest jednak mało skuteczne. Markizy oferowane przez nas wykonane są z wytrzymałych tworzyw, które doskonale znoszą wysokie temperatury - nie blakną i zachowują efektowny wygląd. Wybierając markizy naszej firmy zapewniasz sobie trwałość na długie lata. Jeśli potrzebne Ci są markizy we Wrocławiu, skontaktuj się z nami, a my zaproponujemy rozwiązania idealne do Twojego balkonu, tarasu lub okien!

Czym się różnią markizy od pergoli?

Podobnym do markiz rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością, są pergole. Pergole chronią nie tylko przed słońcem, ale także przed innymi czynnikami atmosferycznymi – materiały, z których wykonane są poszycia pergoli, są nieprzemakalne. Warto jednak wiedzieć, że niektóre modele markiz z naszej oferty również są nieprzemakalne. Stawia się je na specjalnej, stabilnej konstrukcji – pergola jest montowana na stałe. Mogą powiększać przestrzeń domową lub tworzyć swego rodzaju altanę. Niektóre pergole wyposażone są w ruchome zadaszenie zbliżone do żaluzji, dzięki któremu możesz regulować kąt promieni słonecznych.